#27
Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration. -
#298
Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
A Delft earthenware plate, with Wan-li decoration. Early 19th century. -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990
Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
#378
Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable. -
#82Paul Schouten
“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#358
Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
#296
Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top. -
#30
An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
#105
Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).
A silver brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 4 ct. Circa 1900. (2 small stones missing).Place a bid ›Estimate: € 800 / 1000