#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#366Een eiken koffertje/kastje met onderverdeling en gesculpteerde klep/deur.
An oak trunk/cabinet with compartments and a sculpted flap/door.No longer availableDim. 21 x 55 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
A small Art Deco vase made of cut crystal, colored in a blue hue. Unmarked with a small chip at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60