#273Giuseppe Armani
“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#679Theo Verschaeren
‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.
#641
#141
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#463
#640
Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
#30
Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#634P. Plaetinck
“De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The Caught Father." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#358
Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
#537
Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#161
Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en sterk geaderd arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engel en twee leeuwen. Bijgestaan door twee kandelaars op klauwpoten met vier lichtpunten. XIXe eeuw.
#545
Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
A vintage travertine table on two travertine supports.No longer availableDim. 73 x 180 x 90 cmEstimate: € 200/300