#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#327Een kwalitatieve reproductie van een jaren dertig notarislamp, metaal en groen glas.
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 100 / 120