#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#343Een lot porselein en aardewerk waarvan drie diverse Staffordshire honden en een soliflorvaasje (H. 17,5 cm) met twee personages.
A lot of porcelain and pottery including three different Staffordshire dogs and a soliflor vase (H. 17.5 cm) with two figurines.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 700 / 800 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250