#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#706Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.No longer availableDim. 58 x 60 x 108Estimate: € 60 / 90 -
#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4208 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
8 small sculpted Precolumbian heads.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#587Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.No longer availableDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600