Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #567

    Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.

    A set of two Chinese porcelain 'Nine-Dragon' vases, famille rose in Qianlong style.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180
  • #82

    “Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.

    "Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.

    A Mandalay Buddha intricately carved from wood with a gold-colored patina and multicolored sequins.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.

    A sculpted and gilded wooden display cabinet in Louis XV style. The interior is lined with pink velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 186 x 72 x 35 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #488

    Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.

    A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.
    No longer available
    Dim. 43 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #666

    Een vintage Italiaans aardewerken terrine in de vorm van een kalkoen. Onderaan gemerkt “Italy”.

    A vintage Italian earthenware terrine in the shape of a turkey. Marked "Italy" on the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.

    A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #206

    Een serie van acht Lodewijk XVI stoelen. Tapse gerainureerde poten, met rozetten op de hoeken. Rechte ruggen.

    A set of eight Louis XVI style chairs. Tapered fluted legs, with rosettes on the corners. Straight backs.
    No longer available
    Dim. H. 91 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #127

    Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.

    A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.
    No longer available
    Dim. 44,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #261

    Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.

    A set of two Bohemian crystal vases on copper base.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #282
    Noyon

    “De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.

    "The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More