Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen

    “De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.

    "The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.
    No longer available
    Dim. 28 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #221
    Luc Lanel Christofle

    Een verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.

    A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm, h 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #187

    ‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.

    'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #635

    Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.

    A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 164 x 70 33 vm
    Estimate: € 100 / 150
  • #282
    Noyon

    “De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.

    "The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.
    No longer available
    Dim. 7,34 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #315
    ,

    Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.

    A vintage glass lamp base colored green in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #222

    Een ovale wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met strik bovenaan en diverse putti in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled oval glass. Golden patina with a bow at the top and various cherubs in the carving.
    No longer available
    Dim. 87 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #250
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #295
    Lladro

    “Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.

    "King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More