Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #302

    Een ovalen spiegeltje in polychrome gesculpteerde houten lijst en kleine console. Versierd met floraal decor.

    An oval mirror in polychrome carved wooden frame and wall console. Decorated with floral motif.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    “De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.

    "The butter churner." A sculpture in patinated bronze.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.

    A lot of 3 modern floor lamps, including 1 chrome La Relco, Italy with 1 light point, 1 chrome with 2 light points, and 1 matte black with 3 light points, marked Ikea. Various heights, all on round base.
    No longer available
    Dim. H: 180 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #52

    “Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 40.5 x 50.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een bronzen beeld van een zittende panter.

    A bronze statue of a sitting panther.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #474
    Pilar Gonzalez

    “De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.

    "The impossible love". A painting, oil on canvas. Signed abd dated 1981 at the bottom. Gallery label on the back.
    No longer available
    Dim. 115 x 88 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #327

    Een kwalitatieve reproductie van een jaren dertig notarislamp, metaal en groen glas.

    A high-quality reproduction of a 1930s banker's lamp, metal and green glass.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.

    A terracotta votive plaque, sculpted with gold leaf details, 18th century, Siam. Restoration.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #498

    “Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.

    "Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Jos Govaerts

    “Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.

    "Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #245

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More