Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #475
    Pilar Gonzalez

    “Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.

    "Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.
    No longer available
    Dim. 115 x 88 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #701

    Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.

    A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.

    A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.
    No longer available
    Dim. Ø 74 cm
    Estimate: € 340 / 380
  • #128

    “Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.

    "Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #313

    Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.

    A vintage illuminated globe, Columbus Earthglobe Duplex.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Henry Harris

    “Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.

    "Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229

    “Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "View of the Beguinage in Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #517

    L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.

    The Age of Bronze by Rodin. Bronze sculpture of a standing man. On a stone pedestal.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #39
    James Dixon

    Een 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.

    A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.
    No longer available
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    “Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.

    "From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.
    No longer available
    Dim. 12 x 8cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een 19e eeuws massief eikenhouten gesculpteerd beeld van paus Célestin. De H. Celestinus V, geboren als Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, 19 mei 1296) was paus gedurende zes maanden van het jaar 1294.

    A 19th-century solid oak carved statue of Pope Celestine V. St. Celestine V, born Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, May 19, 1296), was pope for six months in the year 1294.
    No longer available
    Dim. h 93 x b 36 x d 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More