#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een kwalitatieve reproductie van een jaren dertig notarislamp, metaal en groen glas.
#331Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
A vase made of cut Bohemian crystal, colored blue throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#206Een serie van acht Lodewijk XVI stoelen. Tapse gerainureerde poten, met rozetten op de hoeken. Rechte ruggen.
A set of eight Louis XVI style chairs. Tapered fluted legs, with rosettes on the corners. Straight backs.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40 / 80