Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #652

    “Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Church view from the garden". A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 48,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #706

    Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.

    An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.
    No longer available
    Dim. 58 x 60 x 108
    Estimate: € 60 / 90
  • #604
    Bernard

    “Maritiem bij grijze hemel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Maritime under grey sky". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319

    ‘Eglise de Waupas’, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.B.

    'Eglise de Waupas', oil on canvas, monogrammed H.B.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    No longer available
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456
    Düsseldorf S. Simsun & Cie

    Een donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.

    A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.
    No longer available
    Dim. 118 x 95 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.

    8 small sculpted Precolumbian heads.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    ‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.

    "Hilly landscape with a farmer and cows", oil on canvas, unclearly signed and dated 1884. Relined.
    No longer available
    Dim. h 88 x b 112 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #333
    Kaiser

    Twee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.

    Two pieces of Kaiser porcelain, Yokohama model. Consisting of a vase and a bowl.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #492
    Louis Van Lint
    Period: 1909-1986

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, mixed media op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #587

    Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.

    A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #133
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen

    “De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.

    "The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.
    No longer available
    Dim. 28 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More