Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #413

    Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.

    A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,94 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #233
    Michel Leducq
    Period: 1879-1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.

    A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #63
    Alexandre Caron

    Een verguld bronzen buste van een kind op marmeren voet. In de schouder gesigneerd.

    A gilt bronze bust of a child on a marble base. Signed on the shoulder.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.
    No longer available
    Dim. 4,28 g maat: 53
    Estimate: € 650 / 750
  • #427

    Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.

    A pair of wooden sculpted gilded figurines of Thai Buddhas.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #525

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #691

    Een set van twee handbeschilderde Japanse porseleinen vazen met in het decor kleurrijke vogels en bloemen.

    A set of two hand-painted Japanese porcelain vases depicting colorful birds and flowers in the design.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.

    A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 77 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More