Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
Dim. 58,06 g
SKU: 1604240600.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318
    Limoges

    Een milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.

    A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.
    No longer available
    Dim. h 11 x l 44 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.
    No longer available
    Dim. 11,80 g L: 6 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #80
    Baume & Mercier Genève

    Een automatische roestvrij stalen herenhorloge, werk type 11111, serie 512018. In werkende staat. Met origineel lederen bandje.

    An automatic stainless steel men's watch, model type 11111, series 512018. In working condition. With original leather strap.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #68

    Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.

    A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.
    No longer available
    Dim. Ø 31 h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183

    Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.

    A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #500

    Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.

    An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.
    No longer available
    Dim. 21,87 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #39
    James Dixon

    Een 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.

    A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.
    No longer available
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #667
    Murano

    Een lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.

    A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.
    No longer available
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Pilar González
    Period: °1945 Santiago

    “En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.

    "And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 128 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #286

    Een rond modern design bijzettafeltje op gechromeerd metalen frame en glazen blad. Vermoedelijk ontwerp door Nicola Gallizia voor Molteni&C, Italië.

    A round modern design side table with a chromed metal frame and glass top. Presumably designed by Nicola Gallizia for Molteni&C, Italy.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More