#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#476Een set van twee gesculpteerde massief eiken piëdestals.
A set of two carved solid oak pedestals.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 150 / 230 -
#564Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#525Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#29R. Mario“Stal met geit en kippen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View of a stable with a goat and chickens". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60