#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#194‘De Baadster.’ Bronzen beeld naar Degas.
'The Bather.' Bronze statue after Degas.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#8Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.
A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.No longer availableDim. 18kt 750Estimate: € 250 / 300