#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#278Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#677Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
"Moulin à Wemmel". A painting, oil on canvas. Titled and signed on the back.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.No longer availableDim. 3,61 g m: 54.Estimate: € 1100 / 1300 -
An 18 kt white and yellow gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.No longer availableDim. 6,70gEstimate: € 1000 / 1200