#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Blue Note, Solid State, AtlanticTien langspeelplaten. *Ornette Coleman, “New York is now!” (Blue Note BST84287, Stereo), U.S. 1968. *Wayne Shorter met o.m. Herbie Hancock, “Schizophrenia” (Blue Note BST84297, Stereo), U.S. 1969. *Charlie Mingus, “Tonight at Noon” (Atlantic SD1416), U.S. 1964. *Charles Mingus, “Wonderland” (Solid State SS18019 Stereo), U.S. 1969 (rec. 1959). *Charlie Mingus, “Town Hall Concert” (SS 18024, Stereo), U.S. 1968 (rec 1963). *Jimmy McGriff, “A Bag Full of Soul” (SS 18002, Stereo), U.S. 1966. *Art Bla(..)
Ten vinyl records. *Ornette Coleman, "New York is now!" (Blue Note BST84287, Stereo), U.S. 1968. *Wayne Shorter with, among others, Herbie Hancock, "Schizophrenia" (Blue Note BST84297, Stereo), U.S. 1969. *Charlie Mingus, "Tonight at Noon" (Atlantic SD1416), U.S. 1964. *Charles Mingus, "Wonderland" (Solid State SS18019 Stereo), U.S. 1969 (rec. 1959). *Charlie Mingus, "Town Hall Concert" (SS 18024, Stereo), U.S. 1968 (rec 1963). *Jimmy McGriff, "A Bag Full of Soul" (SS 18002, Stereo), U.S. 1966. (..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
Nine long-playing records. *Boris Vian/Claude Abadie, "Blues pour Boris" (Epic LN24272) France 1970. Boris Vian, Untitled (Philips P77922), France 1966. *Lukas Foss/Zimbler Sinfonietta, "Charles Ives The unanswered question" (Turnabout Vox TV34154S Stereo), U.S. 1967. *Bruno Maderna/Orchestre Symphonique de Rome, "Musica Nova Vol I, Stockhausen et al" (RCA Victrola 940044 Stereo), France 1969. "Musica Nova II, Boulez et al" (RCA Victrola 940045 Stereo), France 1969. "Musica Nova III, Nono et al"(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#130Een 18 kt witgouden schakelarmband.
An 18 kt white gold link bracelet.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250 / 300 -
A collection of Delft blue pottery, including four lidded vases marked 'Piramide' and one lidded vase and flute vase with regular marks.No longer availableDim. h 43 - h 23 cmEstimate: € 60 / 80