Other lots in this auction
-
#243Minton, England“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
"Shalimar, Minton". A 47-piece dinnerware set for 6 people consisting of 6 dinner plates, 6 soup bowls, 6 dessert plates, 6 saucers, 6 cups, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 1 salt and pepper set, 4 bowls, 2 oval platters, and 1 cake plate.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#546MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.No longer availableDim. 191 x 41 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#710Villeroy & BochEen porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.No longer availableDim. h 108 x Ø 30 cmEstimate: € 120 / 150 -
#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#712Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table.No longer availableDim. 74 x 240 x 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the water mill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328Een oude glazen stolp op houten voet met hierin een gipsen Madonna met kind met het opschrift ‘Notre Dame des Victoires’.
An old glass dome on a wooden base containing a plaster Madonna with child inscribed 'Notre Dame des Victoires'.No longer availableDim. h 53 x Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Een vintage salontafel in hout, chroom en glas. Ca. 1970.
A vintage coffee table in wood, chrome, and glass. Circa 1970.No longer availableDim. 38 x 135 x 73 cmEstimate: € 120 / 180 -
#466Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.No longer availableDim. 76 x 54 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41915 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
15 deep blue Bohemian glass goblets with grape motif. We add 3 red-brown ones.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#384Christian Straetling“Pluit”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
"Pluit". A lithograph on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80


