Other lots in this auction
-
#112Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the water mill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#445Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
An 18 kt white gold slipper set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct. in total, with a silver chain.No longer availableDim. 3,56 g en ketting 6,5 gEstimate: € 280 / 320 -
#441Een gietijzeren tuinvaas.
A cast iron garden urn.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
"Horn of plenty". A vintage design Val Saint Lambert, blue crystal glass vase. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#604‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliants with a total weight of +- 0.98 ct.No longer availableDim. 5,27 g m: 58.Estimate: € 900 / 1000 -
#587BullsEen matzwart racefiets van het merk Bulls, 20 versnellingen. Maat 56.
A matte black racing bike by the brand Bulls, 20 gears. Size 56.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 100 / 150 -
#180Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. 2,82g
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. 2,82gNo longer availableDim. 2,82gEstimate: € 400 / 450 -
#270Een 18 kt witgouden design ring bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en witte stenen van 0,06 ct.
An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#540Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150


