#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#236Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
#284Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
A lot of 2 Art Deco Bohemian crystal cut liqueur sets. 1 set includes 6 glasses and 1 decanter, missing stopper. And 1 set with 2 glasses and decanter. All with concentric decoration.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401ArcaEen meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
A multi-colored porcelain lamp with a sculpture of 2 birds of paradise. Wiring missing. Bottom signed, back marked Arca, Italy.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
A vintage Bowler Hat in felt with a leather inner band. Marked "J Moores & Sons, London". In original box.No longer availableDim. size 7Estimate: € 80 / 120