#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#565Een Chinees porseleinen celadonkleurige taboeret.
A Chinese porcelain celadon-colored stool.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
"Heath view during a storm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 83 x 129 cmEstimate: € 200 / 300