#251Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
A lot of 2 Art Deco Bohemian crystal cut liqueur sets. 1 set includes 6 glasses and 1 decanter, missing stopper. And 1 set with 2 glasses and decanter. All with concentric decoration.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
#410WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#388Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 400 / 500