#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#611“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
"Jesus Christ". A solid wooden sculpted bust depicting the son of God. African work.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Unter Weiss BachEen lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
A lot of three figures in biscuit, marked Unter Weiss Bach, made in GDR.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50