#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#455Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.No longer availableDim. 4,47 g m: 56.Estimate: € 500 / 600 -
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#191Jacques LimousinEen art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin.No longer availableDim. 31 x 54 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Stilleven met tulpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with tulips". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 86 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600