#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en koraal
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds weighing approximately +- 0,40 ct. and korel.No longer availableDim. 10,80 g m: 53.Estimate: € 950 / 1100 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90