#26Een eikenhouten armstoel met groene bekleding, op wieltjes vooraan. Lodewijk XVI-stijl.
An oak armchair with green upholstery, front wheels. Louis XVI style.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#41Regina ReginaEen blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.
A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#678Val St-LambertEen vintage kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase with red inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Vijf vintage koperen kookpotten.
Five vintage copper cooking pots.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60