#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600 -
#336Een licht gevlamde marmeren piëdestal.
A lightly veined marble pedestal.No longer availableDim. 102 x 31 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#35Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
A lot of three vintage telephones in metal and bakelite.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80