#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120