#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#680NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 13 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 100 / 120