#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Agnès GallandPeriod: *1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#678Val St-LambertEen vintage kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase with red inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4222 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
2 Asian wooden lacquer panels with pietra dura elements depicting mother-of-pearl, soapstone, figures, and floral relief decoration.No longer availableDim. 91,5 x 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Kneeling nudes". A pair of Taiwanese design, gilded, cast bronze figurines. Used as coffee table supports. Marked and numbered at the bottom 81/1000 & 233/1000.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 100 / 200