#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#157Een shashka kozakkenzwaard met deels bronzen heft en met schede van leder en messing. Gemerkt en 1942.
A shashka Cossack sword with a partly bronze handle and a sheath made of leather and brass. Marked and dated 1942.No longer availableDim. 98 cmEstimate: € 280 / 320 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Minton, EnglandEen uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.
An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#469Een kleine secretaire in palissander met uitschuifbaar blad en zeven laden.
A small rosewood secretary with pull-out writing surface and seven drawers.No longer availableDim. 100 x 64 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#28HergéDe avonturen van Kuifje - De sigaren van de Farao. Eerste druk, 1955, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - Cigars of the Pharaoh (Dutch). First edition, 1955, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80