#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#717KayserEen paar Jugendstil vazen met twee oren en een vegetale fries op de buik. Verzilverd tin. Onderaan gemerkt.
A pair of Art Nouveau vases with two handles and a vegetal frieze on the body. Silver-plated pewter. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#8Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.
A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een tijger van albast met een slang op marmeren voetstuk. De tijger alsook de slang zijn hersteld.
A tiger in alabaster with a snake on a marble base. The tiger as well as the snake are repaired.No longer availableDim. h 31 x l 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#381Drie Japanse Imari borden.
Three Japanese Imari plates.No longer availableDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 40 / 60