#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#99“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
A set of two 'Staffordshire' porcelain poodles, each holding a basket with piglets in their mouths.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#23Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#562Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 240 x 150 cmEstimate: € 75 / 100