#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#648Atlas EditionsEen lot van 8 gechromeerde autominiaturen, diverse oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
A lot of 8 chrome-plated car miniatures, various classic car models, from the Atlas Editions series.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Märklin HoEen Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#587Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.No longer availableDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#577Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.
A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.No longer availableDim. 49,5 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#316Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.
A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.No longer availableDim. 89 x 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 150