#516Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.
#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#321Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.
A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.No longer availableDim. h 44 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60