#371AMCEen art-deco vaas gemerkt AMC. gedecoreerd met Chinese figuren.
#638“Kattenkop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
"Cat's head." Spherical wine bottle, known as cat's head or belly bottle, with slender neck made of green glass, with deep indented soul and so-called pontil mark.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#288Saint-Marie Faïences de MoustiersEen Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60