#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#480Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#640Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
A silver pocket watch with engraved flowers on the back.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50