#413Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
#657Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#61Een oudheidkundige vondst. Antropomorfe kapiteel van steen. Centraal-Amerikaans.
An archaeological find. Anthropomorphic stone capital. Central American.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
A hand-knotted Iranian carpet, Marked MMZ, Made in Iran, numbered 25657.No longer availableDim. 365 x 208cmEstimate: € 200 / 240