#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#486TabrizEen handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#304Arthur Boris KleinPeriod: 1893-1985“Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 18 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#180Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. In originele doos en met certificaat.
A pair of 18kt white gold heart-shaped earrings set with diamonds weighing approximately 0.50 ct in total. In original box with certificate.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 650 / 700 -
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200