#659‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#447Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.
A wooden carved motherhood figurine, tribal fetish, Attié - Ivory Coast.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674Gilberte Dupret‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#402Geert KunenEen lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind XIXde eeuw.
An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.No longer availableDim. 108 x 64cmEstimate: € 120 / 180