Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 3,60 g
SKU: 0503240110.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597
    Hubert De Vries

    Een kunstmap met zes lithos van Hubert De Vries.

    An art folio with six lithographs by Hubert De Vries.
    No longer available
    Dim. 60 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.

    A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #272
    J. J. Simons

    ‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.

    ‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.

    Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.
    No longer available
    Dim. H. 163 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #642

    ‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.

    ‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.
    No longer available
    Dim. 41 x 143 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

    A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
    No longer available
    Dim. 103 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521
    Royal Dux

    “Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Milkmaid with cow." A group of multi-colored soft paste. Marked with a pink triangle at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 37 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #524

    Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.

    A round lantern in Victorian style.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.

    Tankawiel, a painting mixed technique on board.
    No longer available
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More