Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 3,60 g
SKU: 0503240110.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #532

    “Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mill view with farmhouses." A pair of canvas paintings, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 57cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #623

    Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.

    A bronze sculpted statue of a reclining Buddha.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.

    A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494
    Rigobert Haeck

    “Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.

    "Abstract figures." Mixed media with pastel and pencil.
    No longer available
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #499

    ‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.

    "The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.

    A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177
    Emile Picault

    ‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.

    'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #286

    Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.

    A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.
    No longer available
    Dim. H: 118 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #151

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #335

    Een kaarsenpan van glaspasta.

    A candlestick in glass paste.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More