Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 3,60 g
SKU: 0503240110.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #245

    Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.

    A gilded oval mirror with sculpted ornament at the top of the frame.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #218

    “Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.

    "Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.
    No longer available
    Dim. H. 139 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #493

    Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

    A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #477

    Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.

    A wooden carved mask by Manbila, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513

    Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.

    A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style.
    No longer available
    Dim. 135 x Ø 50 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #320

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.

    An 18 carat yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #500
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #2
    Hiëronymus Hopfer
    Period: 1500-1550

    “Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.

    “The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #161

    Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en sterk geaderd arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engel en twee leeuwen. Bijgestaan door twee kandelaars op klauwpoten met vier lichtpunten. XIXe eeuw.

    A three-piece gilt bronze and veined marble clock set, including a pendulum decorated with an angel and two lions. Accompanied by two candle holders on claw feet with four light points. 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #11

    Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.

    A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More