Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 3,60 g
SKU: 0503240110.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #540
    Jaeger LeCoultre

    Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

    An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #401

    “Yokode Kyusu”. Een lot van 2 Japans blauw-wit porseleinen theekannetjes met steel, waarvan 1 met barstlijn onderaan. XIXde eeuws.

    "Yokode Kyusu". A lot of 2 Japanese blue and white porcelain tea pots with handles, one with a crack at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 11cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #24

    Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.

    An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.

    A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.
    No longer available
    Dim. 7 x 55 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #41

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Woman with hat". A patinated plaster bust.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.

    A silver-plated metal and glass bonbonnière.
    No longer available
    Dim. h 14 x 28 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #502
    Mimmo Rotella

    “La Benedizione”. Een effaçage op papier. MR.217, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "La Benedizione." An effacement on paper. MR.217, signed and dated '72 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 3250 / 3750
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More