#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#272J. J. Simons‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.
‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
Tankawiel, a painting mixed technique on board.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60 / 80