#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#196Bureaugarnituur bestaande uit bibliotheek, bureau en vier stoelen. Notenhout met zwarte houten details. Empire-inspiratie.
Desk set consisting of a library, desk, and four chairs. Walnut wood with black wooden details. Inspired by the Empire style.No longer availableDim. Bibliotheek: 190x132x48cmBureau: 80x151x90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora aardewerken vaas met geëmailleerd floraal decor en met een uil versierd, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora earthenware vase with enamel floral decoration and a decoration of 1 owl, marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#69“Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.
"View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27 cmEstimate: € 80 / 100