#602Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Child portrait of Mrs. Williame". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#526Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, with some tears in the seam.No longer availableDim. 162x80x93 cm222x80x93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#12“Compositie”. een aquatint op papier, genummerd 2/3, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1966.
"Composition". An aquatint on paper, numbered 2/3, signed illegibly and dated 1966.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#192Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 34 & ... & 17 x 12,5 cmEstimate: € 300 / 500