#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#418Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
A copper table lamp with a richly decorated copper base in Louis XVI style with fabric shade and fringes.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#233Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
A wooden display cabinet with the Virgin Mary and baby Jesus. Approx. 1900.No longer availableDim. h 47 x b 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150