#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and a ruby of approximately 1 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,09 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
#380Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two old-cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 380 / 450 -
#222Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#358Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
A hand-painted porcelain lidded vase with floral motifs, finished with gold paint. Mark and inscription at the bottom. French work.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Endre Szasz Hollohaza HungaryEen vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.No longer availableDim. 26 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557Een houten design tafel in massief lichte eik.
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349“Kind met knuffels”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Child with stuffed animals." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 20 / 40