#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. and two smaller brilliant-cut diamonds of 0.02 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 600 / 700 -
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#303Paul HellerPeriod: 1935Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
A set of Booms glassware including a decanter with six shot glasses and a vase. Designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 18.5 cm vaasEstimate: € 60 / 80 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"The drawbridge". A painting; oil on canvas. Incomprehensibly signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80