#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#414Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
"Antverpia". A lithograph on paper. Signed and dated '51 at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"How View". A painting, oil on canvas, signed indistinctly.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#396Een koperen bijzettafeltje, het tablet in de vorm van een gegraveerd blad met een kever en een vogel in reliëf. Op een centrale driepoot in bamboe-imitatie versierd met een touwmotief. Omstreeks 1900.
A copper side table, the top in the shape of an engraved leaf with a beetle and a bird in relief. On a central tripod in bamboo imitation decorated with a rope motif. Circa 1900.No longer availableDim. H. 80 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 100 / 150