#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#314Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
"Fertility" or "Earth". An etching on paper. Signed and numbered 16/30 outside the plate at the bottom, 1949. Label on the verso with title.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Marie DevillersPeriod: 1928 - ....“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
"Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts in baroque style. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#174Willy JocquePeriod: 1900-1960“Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Our Lady's Church in Dordrecht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pearl and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180