#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Kuifje HergéPeriod: 1956“On a marché sur la lune” & “Objectif Lune”. Les aventures de TinTin. Een paar hardcover Kuifje strips, 1956. Slijtage aanwezig.
"On a marché sur la lune" & "Objectif Lune". The adventures of TinTin. A pair of hardcover Tintin comics, 1956. Wear present.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#137Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.No longer availableDim. 95x33x35 cmEstimate: € 260 / 340 -
#336Een bijzetmeubel met marquetterie en marmeren blad in Lodewijk-XV stijl.
A side table with marquetry and a marble top in Louis XV style.No longer availableDim. 72 x 40 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
"Still life with chestnuts and flower vase". A painting, oil on canvas, signed by Clottens.No longer availableDim. 60 x 35 cmEstimate: € 30 / 50