#661Lladro‘At the ball’, een Lladro beeld, modelnr 05859 in originele verpakking. Mist de waaier in haar linkerhand.
"At the Ball", a Lladro figurine, model number 05859, in original packaging. Missing the fan in her left hand.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
"Lady with headdress." A bust sculpted in marble and alabaster. Signed on the back, circa 1900.No longer availableDim. 26 x 22cmEstimate: € 200 / 250