#562Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#12“Compositie”. een aquatint op papier, genummerd 2/3, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1966.
"Composition". An aquatint on paper, numbered 2/3, signed illegibly and dated 1966.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#205Een gebeitste hoekkast met één deur, binnenin vier legplanken.
A stained corner cabinet with one door, inside four shelves.No longer availableDim. 203 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. and two smaller brilliant-cut diamonds of 0.02 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 600 / 700 -
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300