Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.

An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.
Dim. 2,80 g
SKU: 2410230090.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #559
    Beloutsj

    Een handgeknoopt Oosters zadeldeken.

    A hand-knotted Oriental wool carpet.
    No longer available
    Dim. 188 x 93cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3
    Lladro

    ‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.

    "All Aboard", a Lladro figurine, model number 07619 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    J. Cuvelier

    “Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "View of the Rijen in Bruges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • Cartier

    Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.

    No longer available
    Dim. h 119 x b 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.

    A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.

    A pair of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Mark Claus

    “All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.

    "All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 33cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #383

    Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.

    A set of 2 glass vases in the style of Louis Leloup, with relief colored organic shaped decoration.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.

    A vintage gold-colored bar cart with 2 smoked glass shelves.
    No longer available
    Dim. 68 x 87 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Barthels

    Een lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.

    A lot of 4 abstracted portraits. Painting, oil on panel. Signed "Barthels". '88-'89.
    No longer available
    Dim. 49 x 46cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.

    A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.
    No longer available
    Dim. 33 x 18cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More