#602C. Vermoelen‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#39‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#5Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#635Een lot van 6 eikenhouten stoelen met gestoffeerde bordeaux fluwelen zitting. Fraai gesculpteerd met getorsde delen en druivenranken.
A set of 6 oak chairs with upholstered bordeaux velvet seats. Beautifully sculpted with twisted parts and grapevines.No longer availableDim. 114 x 50 x 50cmEstimate: € 80 / 120