#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#593Rousseau‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.
#102G. De La Garde“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.No longer availableEstimate: € 100 / 120