#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#382Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
A lot of 2 ceramic vintage bowls including a dish with fish decor signed Vallauris and a compartmentalized bowl in the shape of a fish.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper, signed outside the plate.No longer availableDim. 57 x 37cmEstimate: € 60 / 80