#559BeloutsjEen handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#383Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.
A set of 2 glass vases in the style of Louis Leloup, with relief colored organic shaped decoration.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220