#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#660Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Limoges FranceEen uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 250