#89“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with windmill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#91Lodewijk Van BoeckelEen bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.
A bronze sculpted rose branch with bomb head incorporated on a marble plaque.No longer availableDim. 30 x 14cmEstimate: € 150 / 200 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#297Lladro‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
"Fragrant Bouquet", a Lladro figurine, model number 05862 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Bosteels“Portret van een zittende vrouw”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#53Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#649Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
A corner cabinet with sculpted doors depicting medieval figures.No longer availableDim. 87 x 58 x 30 cmEstimate: € 80 / 120