#541George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#663Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
A large bowl with a dynamic shape, featuring a swirl pattern and resting on a round pedestal. It comes with three alabaster eggs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
A polychrome porcelain basket on four legs. With hand-painted decoration and elaborately crafted flowers. Marked on the bottom and numbered.No longer availableDim. 16 x 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 50