Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.

Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.

An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.
Dim. 48,70 g
SKU: 1911240195.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 2300 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #332
    Jos van Houdt
    Period: 1928*

    “Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Stylized Harbor View". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60
    Estimate: € 80 / 120
  • #359

    “Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.

    "Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3
    Emirober

    Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.

    A lot of 4 plastic Beatles figures, circa 1960 from the Beatlemania series produced by Emirober.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175
    Gilson Superautomatique

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. Bruto: 70,45 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #358

    Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.

    A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #396

    Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.

    A silver bowl with a handle shaped like a snake, marked AP above a lion, a hammer with staff, and another unreadable hallmark.
    No longer available
    Dim. Ø 12.5 cm 215 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Alfred Emile Léopold Stevens
    Period: 1823 - 1906

    “Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.

    "View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens.
    No longer available
    Dim. 32.5 x 24.5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #232
    Jean Oosterlynck
    Period: 1915 - 1996

    “Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.

    "The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een vogelkooi naar oud voorbeeld.

    A birdcage in the style of an antique model.
    No longer available
    Dim. 69 x 70 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.

    A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 238 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #374
    Jos De Swerts

    “Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with oranges and wine." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More