Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.

Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.

An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.
Dim. 48,70 g
SKU: 1911240195.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 2300 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.

    "Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #327
    Anton Bräuer Schönbach

    Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.

    An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.
    No longer available
    Dim. 61 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #380
    Tavannes watch & Co

    Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.

    A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.
    No longer available
    Dim. 800‰ Ø 5.2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.

    A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.
    No longer available
    Dim. 21 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #300

    Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.

    An 18 kt yellow gold ring with filigree work set with a citrine of approximately 15 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #142

    “Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.

    "Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).

    A silver brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 4 ct. Circa 1900. (2 small stones missing).
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #334

    “Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.
    No longer available
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #289

    “Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.

    "Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More