#396Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).
#7Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
A lot of boxes and trinkets made of glass and silvered metal.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#365Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#253Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.No longer availableDim. 16 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#227Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.No longer availableDim. 65 x 72 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180