Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden schakelketting.

Een 18 kt geelgouden schakelketting.

An 18 kt yellow gold link chain.
Dim. 38,40 g
SKU: 0503240100.
Categories: Grafiek, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #692
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.

    ‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #664
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    ‘Brabant farmstead’, etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Gommaar Timmermans
    Period: 1930-1923

    “Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.

    "Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #682
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #684
    Théo Verschaeren
    Period: 1888-1946

    ‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #237
    MPM

    Een banjo, merk MPM, met vijf snaren.

    A banjo, brand MPM, with five strings.
    No longer available
    Dim. l 98 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #56

    Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.

    A round table on a central pedestal with lion's paw feet, marquetry inlaid in the top.
    No longer available
    Dim. h 71 x Ø 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485
    GamFratesi Gubi

    “Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.

    "Masculo". A lot of 4 design armchairs with leather seats and black metal frames on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #499

    ‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.

    "The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #442

    “Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.

    "Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.
    No longer available
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #67

    Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.

    A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #678

    Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.

    A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More