#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#365Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#87Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#73Moreau“Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.
"Amor on the move." Zamak on wooden pedestal, bears signature.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 135 x 90cmEstimate: € 60 / 80