#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#621Lladro‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
"This one's mine", a Lladro figurine, model number 05376 in original packaging.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#371Een vaas van meerkleurig glas.
#411Een gekleurd glazen sculptuur met geabstraheerd gezicht in reliëf, naar Picasso.
A glass paste sculpture with an abstracted face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 40 x 18cmEstimate: € 60 / 70 -
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Een 19de eeuwse Japanse houten sculptuur, in twee delen van een wijze op een lotusbloem.
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#330Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200