#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#103RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
"Face in hand." A gilded bronze in an abstract style. Signed and numbered 187/000 at the top.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 150 / 250