#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#365Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220