#268Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Karel De Pauw“Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.
"Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#559BeloutsjEen handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40 / 50 -
#159Alfred Cornilliet"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
"Rubens Painting the Woman known as 'Woman with a Straw Hat'". A large colored engraving on paper, based on the work of Nicaise De Keyser. By Jean Baptist & Alfred Cornilliet.No longer availableDim. 63 x 94,5cmEstimate: € 400 / 600 -
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#259De Koninck“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#605Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.