#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#527-Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 380 / 420 -
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#175NAPAKOEen vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, porseleinen socket en melkglazen bol. Gemerkt Napako, medio 1960.
#581FlandriaEen oranje vintage stalen koersfiets van het Belgische merk Flandria, framemaat 58.
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60