#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#456Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 232 x 336Estimate: € 120 / 180 -
#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
Three cases containing a set of twelve Art Nouveau knife rests, 12 dessert forks, and eight dessert spoons.No longer availableEstimate: € 40 / 60