#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#411Een gekleurd glazen sculptuur met geabstraheerd gezicht in reliëf, naar Picasso.
A glass paste sculpture with an abstracted face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 40 x 18cmEstimate: € 60 / 70 -
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#363Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#183Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware Nanking vase with a multicolored military scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 44 x Ø20cmEstimate: € 75 / 125