#196Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#144“Maria op de maansikkel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vlaamse school, 19e eeuw.
"Maria on the Crescent Moon". A painting, oil on panel. Flemish school, 19th century.No longer availableDim. 54 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
A lot of 7 cast Val Saint-Lambert in cut crystal, marked. Includes 4 champagne glasses.No longer availableEstimate: € 35 / 45