#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
"Portrait". A painting, oil on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 11cmEstimate: € 100 / 200 -
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#670Een paar zilveren munten ter ere van het huwelijk van Prins Charles en Diana Spencer, 1981.
A pair of silver coins commemorating the wedding of Prince Charles and Diana Spencer, 1981.No longer availableDim. Ø 4 cm 58,78 gEstimate: € 60 / 100 -
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
An English mahogany demi-lune table with 2 quarter-shaped drawers. Louis XVI style.No longer availableDim. 77 x 85 x 42cmEstimate: € 75 / 125