#464Harry BuyckPeriod: °1928“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
"Two seated figures." A painting, oil on panel. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300 -
#243RavensteinEen messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
A knife set with porcelain handles and holder. Floral decoration. Marked at the bottom. Blades marked Stahl Bronce.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80