#116
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
#300
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#245
Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#191James Dixon & Sons, Sheffield
Een set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#105
Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#657
Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#676
Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#123Val Saint-Lambert
#665
Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#53Val Saint-Lambert
Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#103Royal Dux
Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200