#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#139Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Rue de la Grosse Horloge - Rouen”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat, J. De Bruycker en gedateerd 1931.
"Rue de la Grosse Horloge - Rouen". An etching on paper signed outside the plate, J. De Bruycker and dated 1931.No longer availableDim. 50 x 35.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130