#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
A gilt floor lamp with ram's heads and garlands.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 60 / 80