#383Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A set of 3 Satsuma porcelain vases, including 1 covered vase. All adorned with figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 30-32 cmEstimate: € 60 / 90 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#134Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002“Grijs Weder (Antwerpse Skyline)”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso gesigneerd en getiteld.
"Grey Weather (Antwerp Skyline)". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, signed and titled on the reverse.No longer availableDim. 78 x 98 cmEstimate: € 300 / 400 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#642Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
#503Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#15Een paar klassieke houten kandelaars.
A pair of classic wooden candlesticks.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 40 / 60