#673Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
A jardinière in Delftware, marked ‘Pottery factory 't Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Floral decoration.No longer availableDim. h 36 x 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Jacques LimousinEen art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin.No longer availableDim. 31 x 54 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#345Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#472Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#141Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 700 / 800 -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 250