#390Rodania SwissEen roestvrij stalen herenhorloge. Gebruikssporen.
A stainless steel men's watch. Signs of wear.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#494Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#311Een paar marmeren kandelaars met vergulde bronzen ornamenten en voet. 5 kaarsenhouders en 1 centraal lichtpunt met bedrading.
A pair of marble candlesticks with bronze-gilt ornaments and base. 5 candle holders and 1 central light point with wiring.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een vintage salontafel in hout, chroom en glas. Ca. 1970.
A vintage coffee table in wood, chrome, and glass. Circa 1970.No longer availableDim. 38 x 135 x 73 cmEstimate: € 120 / 180 -
#690Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80