#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#245Een driedelig pendulestel in 2 kleuren marmer. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Frankrijk, eind 19e eeuw.
A three-piece clock set in two colors of marble. Also two column candlesticks. Presumed to be from France, late 19th century.No longer availableDim. 26 x 46 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#353Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child.No longer availableDim. 50 x 37 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#7Raymond ChevalierEen grote porseleinen bonbonnière met bloemendecoratie, model Fleur de Saxe door Raymond Chevalier voor Boch, Keralux. Ca 1950.
A large porcelain bonbonniere with floral decoration, model Fleur de Saxe by Raymond Chevalier for Boch, Keralux. Circa 1950.No longer availableDim. h 22 x l 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48“Fishtail”. Een meerkleurig vintage vaasje in Murano Sommerso glaspasta. Gelabeld.
"Fishtail". A multicolored vintage vase in Murano Sommerso glass paste. Labeled.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180