#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#315Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#128Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
#453Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand en één haarsheur. Eind 19e eeuw.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with floral decoration, on a wooden carved base. Some flakes on the lid rim and a hairline fracture. Late 19th century.No longer availableDim. 46 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
A hand-knotted Iranian carpet with Toranj design. Marked, numbered with certificate.No longer availableDim. 235 x 155 cmEstimate: € 200 / 300