#643SatsumaEen Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Satsuma incense burner with foo dogs and figurative decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#12Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,84 g m: 57.Estimate: € 650 / 750 -
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#318Een zijden sjaal met kasjmier motief.
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#300Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliants with a total weight of +- 0.98 ct.No longer availableDim. 5,27 g m: 58.Estimate: € 900 / 1000