#445Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
An 18 kt white gold slipper set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct. in total, with a silver chain.No longer availableDim. 3,56 g en ketting 6,5 gEstimate: € 280 / 320 -
#82“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.