#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#330Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#274Een lot van 2 porseleinen bordjes met gevlochten rand, waarvan 1 Meissen gemerkt en 1 Vieux Paris. Met floraal decor.
#650Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#542Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#644ImariEen Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80