Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.
Dim. 6,65 g
SKU: 1911240030.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158

    Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.

    A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut.
    No longer available
    Dim. 108 x 53 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284

    “Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.

    "Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116
    Kaimuri

    Een Kashmir handgeknoopt tapijt.

    A Kashmir hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 337 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257
    Gazelle

    Een vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.

    A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.
    No longer available
    Dim. maat 50
    Estimate: € 120 / 180
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.

    A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø11.5 cm 575 gram
    Estimate: € 250 / 350
  • #264

    Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.

    A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #315
    K. Chigwamba

    Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.

    An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #269
    Franz De Vadder

    “Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.

    "Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.
    No longer available
    Dim. 14 x 22,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More