#160Chopard
#118
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
#230
#190
#290
#150
#40
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#60
#81Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.