Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,35 g
SKU: 1911240215.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #392

    “Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.

    "Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322

    Een spiegel in vergulde kader.

    A mirror in a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    Een mahonie houten console tafeltje met messing details.

    A mahogany wooden console table with brass details.
    No longer available
    Dim. 54 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale zwarte diamand van +- 2,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central black diamond of approximately 2.70 ct. and brilliants with a total weight of approximately 0.76 ct.
    No longer available
    Dim. 16,94 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #93

    Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.

    A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.
    No longer available
    Dim. 21 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #126

    Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.

    A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.
    No longer available
    Dim. 125 x 110 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #29

    “Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd

    "Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #346

    Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.

    An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.
    No longer available
    Dim. 113 x 67 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171

    Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.

    A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs.
    No longer available
    Dim. 78 x 300 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #87
    Wiskemann

    Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.

    A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More