Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,35 g
SKU: 1911240215.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #376

    Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.

    A retro floor lamp, chrome base with a plastic globe shade.
    No longer available
    Dim. h 165 x Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.

    A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top.
    No longer available
    Dim. 41 x 170 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #77

    Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.

    A silver bowl with a handle shaped like a snake, marked AP above a lion, a hammer with staff, and another unreadable hallmark.
    No longer available
    Dim. Ø 12.5 cm 215 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #332
    Jos van Houdt
    Period: 1928*

    “Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Stylized Harbor View". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.

    A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #276

    Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.

    A solid wood bombe secretary desk with lion's paw feet and sculpted parts with floral motifs.
    No longer available
    Dim. 103 x 112 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #119

    “Pad met overhangende bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Path with overhanging trees,” a painting, oil on canvas in a gilded frame. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 81 x 63 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #323
    Minolta, Paillard Bolex

    Een lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.

    A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #121
    DLB

    Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    No longer available
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #39

    lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.

    lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37
    View-Master Sawyer’s Inc

    Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.

    A vintage View-Master 3-Dimension Model-E in original box with 13 themes, including Mighty Mouse, Bonanza, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More