Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,35 g
SKU: 1911240215.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46

    Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.

    An armchair upholstered with a pattern of lion heads.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #175
    Gilson Superautomatique

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. Bruto: 70,45 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #249
    Knoc-art

    “Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.

    "Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #34
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.

    "Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #165

    Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 12,90 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #128
    Karlsbader

    Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.

    A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Bosdreef in Autumn", a painting, oil on marouflaged canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.

    A solid oak dining table in rustic style.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 221 x 111 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234
    Patrick Conrad
    Period: 1945 -

    “The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.

    "The night is approaching with a sniff...," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.
    No longer available
    Dim. 39 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More