bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#9George II CruikshankEen lot van drie humoristische etsen door George Cruikshank. 19e eeuws.
A lot of three humorous etchings by George Cruikshank. 19th century.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Marktzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Marktzicht". A painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 160 / 240 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#454Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
"Stylized figure". A lithograph on paper. Signed and numbered 33/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 80 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220 -
#691Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80