#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#312J. Van Lier“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
"Village view with haystacks". Oil on canvas, signed by J. Van Lier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.No longer availableDim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#376Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.
A pair of antique chairs in Louis XV style, solid oak with dark purple velvet upholstery.No longer availableDim. 101 x 45 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#407Pathé Marconi“Pathe Marconi - La Voix de son maitre”. Een koffer-platenspeler. Ca 1936. Met drie 78-toeren platen inbegrepen waaronder La Vie En Rose door Edith Piaf.
"Pathe Marconi - His Master's Voice". A suitcase record player. Circa 1936. Includes three 78 rpm records including La Vie En Rose by Edith Piaf.No longer availableDim. 14 x 29 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60