#598Kuifje HergéPeriod: 1944“L’Oreille Cassée”. Les aventures de TinTin. Een hardcover Kuifje strip, 1944 Slijtage aanwezig.
"The Broken Ear". The Adventures of Tintin. A hardcover Tintin comic, 1944. Wear present.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#654Hubert WilmPeriod: 1887 - 1953“Femmes au bain”. Een ets op papier getekend binnen de plaat ‘Wilm’ en gedateerd 1912.
"Women Bathing". An etching on paper signed within the plate 'Wilm' and dated 1912.No longer availableDim. 22x13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120