#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#700WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150