#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#409Georges Steel“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
"Cow at rest". A painting, oil on panel, signed Georges Steel and dated.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#165Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.No longer availableDim. 220x63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#695Een gesculpteerd aardewerken Boeddha hoofd.
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180