#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#630Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#556Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
"Stylized figure". A lithograph on paper. Signed and numbered 33/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 80 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#65Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#137Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.No longer availableDim. 95x33x35 cmEstimate: € 260 / 340 -
#20Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 700 / 800