#364Lieve Gryson“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Danse Macabre". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#494Victor DolphynPeriod: 1909-1993“Stilleven met peren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#662Een art-deco sierschaal in faiènce met een decor van springende reeën, gemerkt Belgium en genummerd 304.
#273Een lot van 4 antieke kanonskogels, bodemvondsten, diverse formaten. 17/18e eeuw.
A lot of 4 antique cannonballs, found in the ground, various sizes. 17th/18th century.No longer availableDim. H:10cm & 5cmEstimate: € 100 / 150 -
#617Een boomstronk in tropisch hout op een marmeren sokkel gemonteerd.
A tree stump in tropical wood mounted on a marble base.No longer availableDim. h 192 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Boch La LouvièreEen witte aardewerken voetbad of jardinière met 2 handvaten. Onderaan gemerkt.
A white earthenware footbath or jardinière with 2 handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20 x 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#279Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Damesportret”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, getekend M. Felbier.
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#129“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Toegeschreven aan Johannes Jacobus Paling.
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Attributed to Johannes Jacobus Paling.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 400