Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.
Dim. 4,20 g
SKU: 2506240180.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #300

    Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.

    A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #208
    Mercator

    Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 191 x 41 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #150

    Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.

    A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.
    No longer available
    Dim. 18,45 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #458
    Paul Linke

    “Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.

    "Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."
    No longer available
    Dim. 42 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #476

    Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.

    A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.
    No longer available
    Dim. 103 x 172 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #23

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Walter Gonthier

    “De naakte dans”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Gonthier en gedateerd 1973.

    "The naked dance". A painting, oil on canvas, signed W. Gonthier and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 81 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #591
    Lallemant

    Een keramische art-deco vaas in craquelé stijl, gemerkt onderaan TR Lallemant 'Made in France'. Slijtage aan de schouder.

    A ceramic art-deco vase in crackle style, marked at the bottom TR Lallemant 'Made in France'. Wear on the shoulder.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #376

    Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.

    A pair of antique chairs in Louis XV style, solid oak with dark purple velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 101 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A cut crystal vase, colored green in the mass, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251

    Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.

    A cold polychrome bronze cat with camera.
    No longer available
    Dim. 8 x 9 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #181
    Reynolds

    Een Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.

    A French horn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. Serial number 12. Recently serviced and in working condition. Comes in original carrying case.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More