#103Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
A polychrome wooden 'Swinging Duck' in Indonesian style.No longer availableDim. 58 x 73 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
A bronze cast bust of a Roman Emperor. Signed, with certificate.No longer availableDim. 25,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#347Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.
A 6-piece toilet set in cut crystal, colored in mauve in the mass. The largest decanter is missing the stopper.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600