#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#229Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met kruik en lookbollen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan gesigneerd Nadine Lundahl en gedateerd 1982.
"Still Life with Jug and Garlic Bulbs". A painting, oil on panel, signed on the back by Nadine Lundahl and dated 1982.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#155Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Mirror. Scumpted wooden frame.No longer availableDim. 190x55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120