#364Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
#95Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#575Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en koraal
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds weighing approximately +- 0,40 ct. and korel.No longer availableDim. 10,80 g m: 53.Estimate: € 950 / 1100 -
#484Jan Vercruysse“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
"John Cale". Spray paint on canvas. A modernist work by Antwerp artist Jan Vercruysse, Maur-Ice. The canvas has a small tear in the upper right corner. Not signed.No longer availableDim. 160 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#349Théo ClessePeriod: 1889 - 1961“Schets met hoeve”. Pastel op papier, gesigneerd Clesse Théo.
"Sketch with farm". Pastel on paper, signed by Clesse Théo.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,80 g m: 56.Estimate: € 380 / 450 -