#534Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#457RuschaEen vintage meerkleurig aardewerken beeldje van een stier.
#97Raymond ChevalierEen zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
#99Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#495Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150