#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#155Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#709Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#334Devolder“Stilleven met asperges”. Olieverf op doek gesigneerd Devolder.
"Still life with asparagus". Oil on canvas signed by Devolder.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344“Santa-Claus”. Een houtgesculpteerd beeld van de kerstman. Gelijmd aan de voet.
"Santa Claus." A wood-carved sculpture of Santa Claus. Glued to the base.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#305Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
A red limited edition wristwatch. 'Design by Jean-Pierre Lutgen.'No longer availableEstimate: € 80 / 120