#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#431Een grote gietijzeren tuinvaas.
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#369“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
"Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 40 / 60