#704Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force".No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#373Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41,5 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
A spherical vase, Boch Freres La Louviere by Raymond Chevalier. Hand-painted with a floral design.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
A pair of Chinese porcelain lidded pots with landscape scene.No longer availableDim. 24 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#618Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. 78 x 51 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
#230Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 350 / 400 -
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120