#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#345Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#522HerizEen Heriz tapijt.
A Heriz carpet.No longer availableDim. 320x230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#241Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.No longer availableDim. 27 x 9,5 x 5,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 20 cmEstimate: € 150 / 200