#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#708Een gefineerde vitrine met gegolfd glas, en drie niveaus. Met messingen monturen.
A veneered display case with wavy glass, and three levels. With brass fittings.No longer availableDim. h 151 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“1e Tableau”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"1st Tableau". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#171Pierre CardinEen vintage krokodillenlederen handtas met kunststoffen handvat. Met bijhorende stofzak.
A vintage crocodile leather handbag with plastic handle. Comes with a fabric dust bag.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 300 / 500 -
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century.No longer availableDim. 76 x 145 x 59 cmEstimate: € 120 / 180