#165Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#373Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41,5 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat
An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate.No longer availableDim. 8,70 g m: 57.Estimate: € 2000 / 2200 -
#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#704Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force".No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
#683Unter Weiss BachEen lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 69 x 91cmEstimate: € 200 / 300