#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#329Jan De Smet“Vlaaikensgang”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan De Smet en gedateerd 1979.
#293Steiff, GermanyEen beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#206Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
#303E.S. Richie & Sons“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer.No longer availableDim. h 9 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#15Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
#260Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1.20 ct. and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
A bench for 2 persons in striped fabric.No longer availableDim. 93 x 111 x 55 cmEstimate: € 80 / 120