#160Chopard
#118
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#150
#84
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#114Henri de Toulouse-LautrecPeriod: 1864-1901
“Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.
#11Alberani Vecchiotti
Een oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#372
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.