Other lots in this auction
-
#246Een goudkleurige Gucci Abbey D-Ring schoudertas. Gemaakt van GG canvas met het Gucci monogrampatroon.
A gold-colored Gucci Abbey D-Ring shoulder bag. Made of GG canvas with the Gucci monogram pattern. -
#165Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930. -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin. -
#43Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.
A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht. -
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#351Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.
A lot of 2 Nigerian ceremonial bronze daggers, one missing a figure on the handle. -
#497Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.
A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top. -
#135CartierEen bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.
A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked. -
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#402“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
"Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies. -
#330Een 18 kt geelgouden ketting.
An 18 kt yellow gold necklace. -
#195Holland, Aldwinckle & SlaterEen zilveren schaaltje op voet, Engeland, Londen 1905, zilversmid: H A & S.AR6
A silver footed dish, England, London 1905, silversmith: H A & S. AR6.


