Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.20 ct. and sapphires weighing approximately 3 ct.
Dim. 8,6 g
SKU: 2701260210.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 2100 / 2300
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #246

    Een goudkleurige Gucci Abbey D-Ring schoudertas. Gemaakt van GG canvas met het Gucci monogrampatroon.

    A gold-colored Gucci Abbey D-Ring shoulder bag. Made of GG canvas with the Gucci monogram pattern.
    Place a bid ›
    Dim. 38/30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #165
    Edmond Verstraeten

    “Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.

    "Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.

    A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht.
    Place a bid ›
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178
    Delheid

    Een zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.

    A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder.
    Place a bid ›
    Dim. l 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #351

    Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.

    A lot of 2 Nigerian ceremonial bronze daggers, one missing a figure on the handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Place a bid ›
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135
    Cartier

    Een bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.

    A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 300 / 400
  • #75
    Carr's of Sheffield Ltd

    Een wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.

    A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    “Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.

    "Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #330

    Een 18 kt geelgouden ketting.

    An 18 kt yellow gold necklace.
    Place a bid ›
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #195
    Holland, Aldwinckle & Slater

    Een zilveren schaaltje op voet, Engeland, Londen 1905, zilversmid: H A & S. AR6

    A silver footed dish, England, London 1905, silversmith: H A & S. AR6.
    Place a bid ›
    Dim. h 7 x Ø 11.5 cm 125 gr
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More