Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.

Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.
Dim. 11,80 g L: 6 cm
SKU: 1604240230.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #539

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een uitgebreid kleurloos kristallen glasservies bestaande uit 4 sets: 9 waterglazen (1 schilfer), 11 coupes, 12 rode (1 schilfer) en 11 witte wijnglazen (1 schilfer). Sommige stukken gesigneerd.

    An extensive colorless crystal glassware set consisting of 4 sets: 9 water glasses (1 chip), 11 coupes, 12 red wine glasses (1 chip), and 11 white wine glasses (1 chip). Some pieces signed.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #733

    Een opvouwbaar Oosters schaakbord in gesculpteerd hout. De schaakstukken zitten in twee laden in het bord.

    A foldable Oriental chessboard in carved wood. The chess pieces are housed in two drawers in the board.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.

    A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.

    "Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #704

    Een milieu-de-table van zamak en persglas, de zamakken voet stelt een boom voor met vluchtend hert. Vroeg 20ste eeuws.

    A centerpiece in zamak and pressed glass, the zamak base depicts a tree with fleeing deer. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #703

    Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.

    A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.

    A bronze Chinese mirror with relief decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.

    A sculpted and gilded display case in Oriental style with burgundy velvet interior lining.
    No longer available
    Dim. 169 x 96 x 53 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #235
    Delheid

    Een zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.

    A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.
    No longer available
    Dim. 800 ‰ 270 g - L 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143
    Felix Zeh Scheibe-Alsbach
    Period: 1869-1937

    “Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.

    "Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More