#311Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.
A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 40 / 80 -
#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#321Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.
A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.No longer availableDim. h 44 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Tropcial vibes”. 3 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Tropical vibes”. 3 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 39cmEstimate: € 60 / 90 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400