#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#6Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.
A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.No longer availableDim. 67,5 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#233Michel LeducqPeriod: 1879-1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 160