#539Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500