#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#391Een verguld bronzen Boeddhabeeldje, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Aristide De RanieriPeriod: 1865 - 1929“Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.
"Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1200 / 1800