Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.

Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.
Dim. 11,80 g L: 6 cm
SKU: 1604240230.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237
    Aristide De Ranieri
    Period: 1865 - 1929

    “Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.

    "Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #14
    Isidore Meyers

    “Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.

    "Village View". A drawing signed Isidore Meyers.
    No longer available
    Dim. 32 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een uit Murano glaspasta geboetseerde afbeelding van een abstract gelaat.

    A depiction of an abstract face sculpted from Murano glass paste.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #559
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    No longer available
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.

    A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een houten gesculpteerd Kumu masker met raffia. Provenance, ex Felix Lauwers, ex Jean-Baptiste Vandewalle. Vroeg 20e eeuws.

    A wooden carved Kumu mask with raffia. Provenance: ex Felix Lauwers, ex Jean-Baptiste Vandewalle. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #149
    Martin Bollé
    Period: Vilvoorde 1912-1968

    “Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #606

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More