Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,38 ct.

Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.
Dim. 11,80 g L: 6 cm
SKU: 1604240230.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #511

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

    A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 900 / 1200
  • #728

    Een vintage handtas in python leder en portefeuille in croco leder.

    A vintage python leather handbag and a crocodile leather wallet.
    No longer available
    Dim. 20 x 21 & 9 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.

    A multicolored hand-knotted Persian rug with floral motif.
    No longer available
    Dim. 376 x 276 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een polychroom houten Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.

    A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 145 - 170 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #456
    Düsseldorf S. Simsun & Cie

    Een donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.

    A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.
    No longer available
    Dim. 118 x 95 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #737

    Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.

    A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #601
    Keramis

    Een porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.

    A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 11 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #322

    ‘Landschap met bomen’, aquarel op papier, draagt handtekening.

    'Landscape with trees', watercolor on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.

    Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.
    No longer available
    Dim. 1710 g en 104,50 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #263
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More