#521Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50