Een 18 kt witgouden halsketting met hanger in de vorm van een ster bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a star set with diamonds totaling 0.32 ct.
Dim. 3,12 g
SKU: 2701260360.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 900 / 1000
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #67

    - “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

    - “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    ‘Landschap met huizen’, olieverf op paneel. Een brutalistisch werkje, getekend Burliuk.

    'Landscape with Houses', oil on panel. A brutalist piece, signed by Burliuk.
    Place a bid ›
    Dim. 17/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.

    A lot of 2 bronze plaques, after Mucha.
    Place a bid ›
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #125

    Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.

    Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 200 / 260
  • #14
    Massimo Italy

    Een vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.

    A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower.
    Place a bid ›
    Dim. 56/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een set van 2 Chesterfield lounge-zetels, hout en cognackleurig leder.

    A set of 2 Chesterfield lounge chairs, wood and cognac-colored leather.
    Place a bid ›
    Dim. 93 x 63 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Een massief houten piedestal in Empire stijl.

    A solid wood pedestal in Empire style.
    Place a bid ›
    Dim. H 110, B 50, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.

    "Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos.
    Place a bid ›
    Dim. 34/37 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #13

    Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.

    A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP.
    Place a bid ›
    Dim. H 15, B 17, D 11 cm
    Estimate: € 50 / 70

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.