Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.
Dim. 4,15 g maat: 54
SKU: 1604240530.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158
    Anton Nelson

    “Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.

    "Dressed lady with headwear". A bust made of zamak.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #246

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #587

    Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.

    A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #649
    W. GERMANY

    Een lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #461

    Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.

    A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #275

    Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.

    A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.
    No longer available
    Dim. 48 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641
    Erpe

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a bakelite shade, marked Erpe.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een houten gesculpteerde peddel op staander, Congo, midden 20e eeuw.

    A wooden carved paddle on stand, Congo, mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 125 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #716

    Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.

    A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.
    No longer available
    Dim. 90 x 66 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.

    'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More