#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#103Een paar bronzen kandelinn de vorm van Griekse sfinxen op marmeren voet.
A pair of bronze Greek sphinx candlesticks on marble base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#259Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.
"Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 100 / 150