#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#254Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd. We voegen er twee gravures van Walter Vaes aan toe, deze laatste niet gesigneerd.
Three etchings with various compositions, signed. Additionally, we include two engravings by Walter Vaes, the latter not signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.
A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 150 / 250