#180Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.
A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.No longer availableDim. 10,05 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#635Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.No longer availableDim. 164 x 70 33 vmEstimate: € 100 / 150 -
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#564Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#701Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
A pair of gilt and carved wooden wall lamps with small mirrors and 2 light points.No longer availableDim. 69 cmEstimate: € 60 / 80