#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#89Gaston Wallaert“Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.
"Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.No longer availableDim. 95 x 71 cmEstimate: € 150 / 200 -
#477Een Chinees porseleinen dekselpotten, blauw-wit met foo honden en feniks in het decor.
A Chinese blue and white porcelain covered jar, decorated with foo dogs and phoenixes.No longer availableDim. 45 x Ø 24 cmEstimate: € 325 / 360 -
#548Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 220 / 260 -
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Michel LeducqPeriod: 1879-1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80