Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.
Dim. 4,15 g maat: 54
SKU: 1604240530.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #511

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.

    A large Chinese porcelain lidded vase with detailed blue and white decoration of a dragon, peacock, and flowers.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 900 / 1200
  • #362

    Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.

    A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.
    No longer available
    Dim. 18.5 x 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #169

    Een grote wandspiegel met goudkleurig patina met floraal geornamenteerd kunststoffen kader.

    A large wall mirror with a gold-colored patina and a floral ornamental plastic frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #34

    Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

    An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588
    Bankoni

    “Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.

    "Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #405

    Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.

    An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.
    No longer available
    Dim. 123 x 75 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136
    Ico Parisi MIM Roma
    Period: 1916-1996

    Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.

    A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.
    No longer available
    Dim. 76 x 139 x 79 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #212

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.

    A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #734

    Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    “Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.

    "Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.

    A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.
    No longer available
    Dim. 57 x 181 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #424

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More