Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.
Dim. 4,15 g maat: 54
SKU: 1604240530.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106
    Kurt Østervig
    Period: 1912-1986

    Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.

    A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.
    No longer available
    Dim. 78 x 51 x 50 m
    Estimate: € 600 / 900
  • #600

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #507

    Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.

    A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø 34 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #247

    Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.

    A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 18 x d 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #624

    Een bronzen Boeddhabeeld.

    A bronze cast Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.

    A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm (incl. glas)
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.

    A bronze Chinese mirror with relief decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    A. Matthyssens

    “Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.

    "A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #308

    Vier diverse oude theaterkijkers met lederen etuis. Gebruikssporen en slijtage.

    Four various antique theater viewers with leather cases. Signs of wear and tear.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #712
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.

    A 19th-century microscope, marked Nachet a Paris.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41
    Regina Regina

    Een blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.

    A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More