#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#346Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.No longer availableDim. 4,28 g maat: 53Estimate: € 650 / 750 -
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180