#551Krautheim, Selb BavariaEen Duits porseleinen theeset met bloemendecor en blauwe rand. Bestaande uit 6 tassen, 6 ondertassen, 6 dessertborden, een theepot, melkpot en suikerpot. 21 stuks
A German porcelain tea set with floral decoration and blue rim. Consisting of 6 cups, 6 saucers, 6 dessert plates, a teapot, milk jug, and sugar bowl. 21 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800 -
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration in four levels.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 260 / 300