"Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#88Een design bureaulamp Timor 69. Chroom en antraciet. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Chrome and anthracite. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#471AbelamEen Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120