#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
#621Märklin HoEen Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#458Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
A 19th century gilt bronze Burmese lion.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 150 / 200