#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een set van drie nesting-tables in Engelse stijl, groen lederen blaadjes met glas.
A set of three nesting tables in English style, green leather tops with glass.No longer availableDim. 56 x 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89Gaston Wallaert“Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.
"Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.No longer availableDim. 95 x 71 cmEstimate: € 150 / 200 -
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#49IronstoneEen cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
A cachepot with a high rim made of English earthenware with blue decoration on the outside and inside.No longer availableDim. 21 x 45 x 30 cEstimate: € 60 / 80 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50