Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.
Dim. 4,15 g maat: 54
SKU: 1604240530.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #203
    Minton, England

    Een uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.

    An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #635

    Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.

    A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 164 x 70 33 vm
    Estimate: € 100 / 150
  • #117

    Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

    A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #469

    Een kleine secretaire in palissander met uitschuifbaar blad en zeven laden.

    A small rosewood secretary with pull-out writing surface and seven drawers.
    No longer available
    Dim. 100 x 64 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    S. Verlinden

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 65,5 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #325

    Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V

    A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    P.J. Méne

    “De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.

    "The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #87

    Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.

    An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #6

    Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.

    A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 27 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310
    Delvaux France

    Een zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.

    A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 20 x 22 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #407
    Boch La Louvière

    Een paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.

    A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902

    A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More