Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.
Dim. 1,64 g
SKU: 0503240650.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #133
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #471

    Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.

    A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.
    No longer available
    Dim. 43,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #489
    Gurami Hagemann Berutscha
    Period: 1945-2013

    “Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.

    "Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    A. Dekker

    ‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    “Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.

    "Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.
    No longer available
    Dim. H. 139 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #15
    Murano

    Een Murano gekleurde glazen clown.

    A Murano coloured glass clown.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #71

    Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.

    A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.
    No longer available
    Dim. 34 x 14 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.

    A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.
    No longer available
    Dim. 340x260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #451

    Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.

    An African terracotta figurine, Idoma, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More