#241Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora aardewerken vaas met geëmailleerd floraal decor en met een uil versierd, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora earthenware vase with enamel floral decoration and a decoration of 1 owl, marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#314Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60