#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#406Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#465Joseph André Motte Siège Steiner“Tempo Chair”. Een paar Mid-Century design lage armfauteuils met grijs gestoffeerde zitting op metalen frame. Ontwerp door Joseph André Motte voor Siège Steiner, Frankrijk medio 1950.
"Tempo Chair." A pair of Mid-Century design low armchairs with gray upholstered seat on metal frame. Designed by Joseph André Motte for Siège Steiner, France around 1950.No longer availableDim. 70 x 75 x 72 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400