#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#312N. Scheepvaartmuseum“Hoogaars”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#29R. Brogniet“Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.
A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.No longer availableDim. h 33.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
#638Toy Nomura“Pinkee” the Farmer. Een vintage tin-can speelgoed wagentje met varkentje. Made in Japan, gemerkt.
#659‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
‘Smoking Man’, oil on canvas, signed Leo.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60