#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#480Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.No longer availableDim. h 20.5Estimate: € 30 / 50