#586KirmanEen handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 107x164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
An African wooden statue of a woman.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150