#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15MuranoEen Murano gekleurde glazen clown.
A Murano coloured glass clown.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#451Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
An African terracotta figurine, Idoma, Nigeria.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 120 / 180