#333
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#250
#83
#28
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#97
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
#261
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
#240