#33
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
#113
#78Victor Nadal
Place a bid ›Estimate: € 120 / 180 -
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
#77
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#361
#63Astoria
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#70
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.