#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#368Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
A solid wood polychrome Balinese Singha statue. With crack.No longer availableDim. h 35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#50Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 kt yellow gold and silver Flemish cross with matching earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,72 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.72 ct. and baguette diamonds with a total weight of +- 0.42 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
"Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder".No longer availableDim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cmEstimate: € 500 / 750