#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
A polychrome wooden 'Swinging Duck' in Indonesian style.No longer availableDim. 58 x 73 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#406Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#361Een vintage geglazuurd aardewerken vaas met waterspuwers en in Griekse gewaden getooide dames.
A vintage glazed ceramic vase with water spouts featuring ladies in Greek attire.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with green inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 15,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#273Een lot van 4 antieke kanonskogels, bodemvondsten, diverse formaten. 17/18e eeuw.
A lot of 4 antique cannonballs, found in the ground, various sizes. 17th/18th century.No longer availableDim. H:10cm & 5cmEstimate: € 100 / 150