#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Hejl DenmarkEen paar verzilverde kandelaars. In de kaarsenhouder gemerkt.
#226Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
A sturdy wooden industrial design dining table with black lacquered square metal legs.No longer availableDim. 80 x 220 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498“5 Dolfijnen”. Een groot bronzen beeld met fontein.
"5 Dolphins". A large bronze sculpture with fountain.No longer availableDim. 183 cmEstimate: € 300 / 400 -
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#342“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass.No longer availableDim. 21,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Glasfabriek RupelEen vintage vaas in Booms glas, glasfabriek de Rupel, model ‘Ilse’ nr.43 in de catalogus. Ca. 1950.
A vintage vase in Booms glass, glass factory de Rupel, model 'Ilse' no.43 in the catalogue. Circa 1950.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45