#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een vintage geglazuurd aardewerken vaas met waterspuwers en in Griekse gewaden getooide dames.
A vintage glazed ceramic vase with water spouts featuring ladies in Greek attire.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#86Een massief houten side-table on Louis-Philippe stijl.
A solid wood side table in Louis-Philippe style.No longer availableDim. 74.5 x 88 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Mother with child". A print on paper, based on the work of Picasso.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#392Marie DevillersPeriod: 1928 - ....“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
"Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700