#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18 kt white gold ring set with a total weight of approximately 0.85 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 900 / 1000 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
#33“Série supérieure aux Armes D’Epinal”, Histoires & Scènes Humoristiques. Een boek met humoristische prenten, ca 1900.
"Superior series by Armes D'Epinal", Humorous Stories & Scenes. A book with humorous prints, circa 1900.No longer availableDim. 42.5 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
A soup tureen with matching dish featuring a floral design. Marked LG Limoges.No longer availableDim. Ø 30 cm (schotel)Estimate: € 40 / 50 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600