#12“Compositie”. een aquatint op papier, genummerd 2/3, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1966.
"Composition". An aquatint on paper, numbered 2/3, signed illegibly and dated 1966.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.
A lot of 7 boxes containing glass negatives from the 1930 World Exhibition in Antwerp.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#228Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.No longer availableDim. 18 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#317Een koperen kandelaar met schroef bovenaan en ronde voet op klauwpootjes. Deuk en barstje in voet.
A copper candlestick with a screw top and round base on claw feet. Dent and crack in base.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
Two antique earthenware bowls, from Song dynasty.No longer availableDim. h 7,5 - Ø 17 & 16,5 cmEstimate: € 100 / 120