Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.
Dim. 4,59 g
SKU: 2506240220.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #458
    Paul Linke

    “Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.

    "Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."
    No longer available
    Dim. 42 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.

    A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #243
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #250

    Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.

    A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 20,33 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #492

    “Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.

    "Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #144
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld. Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.

    "Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #336

    Een bijzetmeubel met marquetterie en marmeren blad in Lodewijk-XV stijl.

    A side table with marquetry and a marble top in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 72 x 40 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138
    Georges Mathias Designo Maho

    Een paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.

    A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.
    No longer available
    Dim. 81 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #525
    Katastroof, Wannes Van De Velde en De Kadullen

    Een lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).

    A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #597
    Hejl Denmark

    Een paar verzilverde kandelaars. In de kaarsenhouder gemerkt.

    A pair of silver-plated candlesticks. Marked in the candle holder.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 10,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Vier bijzettafeltjes, z.g. Nest of Tables. Gegraveerde bloemen in de bladen. Omstreeks 1900.

    Four side tables, known as Nest of Tables. Engraved flowers on the tops. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 72 x 53 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #481

    Een groep van gebeeldhouwd jade met een vogel in een bloeiende struik. Met houten sokkel en originele verpakking. Chinees werk.

    A group of sculpted jade with a bird in a flowering bush. With wooden base and original packaging. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More