#494Een mahoniehouten kaarttafel met draaibaar klapblad, lederen bekleding en vergulde details. Louis XVI stijl, laat 19e eeuws.
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#366Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.
A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.No longer availableDim. 74 x 54,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#413Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Ito NisaburoPeriod: 1910-1988“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
"Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.No longer availableDim. 38,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.
A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.No longer availableDim. h 65 cm x Ø 42 cmEstimate: € 120 / 150 -
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
A Chinese replica of a 16th-century Ming Dynasty terracotta statue of the god of wealth Tu Di Kuong.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120