#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#365Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 120 / 180