#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50