#433
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#100
Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#124J. Step
‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687Cerabel Porcelaine de Baudour
Een paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of multicolored porcelain trays with a floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. 40 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931
“Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#592
Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#660
Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
#231
Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#116
Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
#542
Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#597Hubert De Vries
Een kunstmap met zes lithos van Hubert De Vries.
An art folio with six lithographs by Hubert De Vries.No longer availableDim. 60 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202H. Joosten
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300