#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#304Arthur Boris KleinPeriod: 1893-1985“Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 18 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#197Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Bureaugarnituur bestaande uit bibliotheek, bureau en vier stoelen. Notenhout met zwarte houten details. Empire-inspiratie.
Desk set consisting of a library, desk, and four chairs. Walnut wood with black wooden details. Inspired by the Empire style.No longer availableDim. Bibliotheek: 190x132x48cmBureau: 80x151x90 cmEstimate: € 200 / 300 -
A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 180