Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.
Dim. 8,75 g
SKU: 0503240190.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 2900 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #212
    Jules Boulez
    Period: 1889-1960

    “Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #148
    Jean Lambert Rucki
    Period: 1888-1967

    Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.

    Bronze art deco crucifix in two colors. Signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 19,5 (33 x 25) cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.

    A 14 karat yellow gold spiral brooch.
    No longer available
    Dim. 6,64 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #500
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #683

    Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.

    A vintage oscilloscope, Philips, model PM 3231 with case, two probes, and accessories.
    No longer available
    Dim. 32 x 58 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.

    An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.
    No longer available
    Dim. h 22 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #49

    ‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.

    ‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.
    No longer available
    Dim. 42 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.

    A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More