Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.
Dim. 8,75 g
SKU: 0503240190.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 2900 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #187

    “Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    "Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #622

    Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.

    A lot of five icons featuring a variety of saints.
    No longer available
    Dim. 26.5 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.

    A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #695
    Hans J Wegner

    “CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.

    "CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.
    No longer available
    Dim. 75 x 56 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #108

    Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.

    Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.
    No longer available
    Dim. L. 23,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #359

    Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.

    An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #38

    Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.

    A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #669

    Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.

    A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een kaarsenpan van glaspasta.

    A candlestick in glass paste.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #539

    “Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.

    "The wheel of life." A tanka on canvas.
    No longer available
    Dim. 59 x 51 cm 95 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More