#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#389SatsumaEen Japanse Satsuma vaas met floraal decor en met koi vissen binnenin het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese Satsuma vase depicting koi fish on the inside and with a foral decoration on the outside. Marked at the bottom.No longer availableDim. 12 x Ø 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Een Nautilus schelp op houten voet.
A Nautilus shell on a wooden base.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 75 / 125 -
#747Alexis ManyPeriod: 1879 - 1937Een set van 2 handbeschilderde aardewerk vazen, gesigneerd Many en onderaan gemerkt Opalina 70 T.
#655C&A Voigt Sitzendorf“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#643Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.
An Art Deco notary lamp in metal with a green shade.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80