#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#577Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.
A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.No longer availableDim. 49,5 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#138LegrasEen vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.
A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.No longer availableDim. H 26 cm Ø 19 cmEstimate: € 320 / 350 -
#642Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#583“Source Enchantée”. Een marmeren pendule met brons gegoten beeld naar Rousseau.
"Enchanted Source." A marble pendulum with a bronze cast figure after Rousseau.No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
A desk lamp from the 1930s, cast iron with a bakelite shade, marked Erpe.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 80 / 120