#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Ralph CzikanPeriod: 1867-ca 1931‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.
'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240