#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#457Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#340Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180