#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.No longer availableDim. h 51 x Ø 35 cmEstimate: € 250 / 300 -
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800 -
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#272“De Vlaeykensgang”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"The Vlaeykensgang". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#551Krautheim, Selb BavariaEen Duits porseleinen theeset met bloemendecor en blauwe rand. Bestaande uit 6 tassen, 6 ondertassen, 6 dessertborden, een theepot, melkpot en suikerpot. 21 stuks
A German porcelain tea set with floral decoration and blue rim. Consisting of 6 cups, 6 saucers, 6 dessert plates, a teapot, milk jug, and sugar bowl. 21 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#682Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
“A still life of flowers”, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 80.5 x 68 cmEstimate: € 80 / 120