#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#309Ralph CzikanPeriod: 1867-ca 1931‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.
'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120