#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#4222 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
2 Asian wooden lacquer panels with pietra dura elements depicting mother-of-pearl, soapstone, figures, and floral relief decoration.No longer availableDim. 91,5 x 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.No longer availableDim. hEstimate: € 80 / 120 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#642Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#182Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 40 / 60