#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#526Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, with some tears in the seam.No longer availableDim. 162x80x93 cm222x80x93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#363Een schaalmodel in beschilderd hout van een Boeing E-3 Awacs van de NATO.
A scale model in painted wood of a Boeing E-3 Awacs from NATO.No longer availableDim. h 22 x l 46 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot van 4 antieke koperen kandelaars bestaande uit een set in rood koper en een set in geel koper met kristallen delen.
A lot of 4 antique copper candlesticks consisting of a set in red copper and a set in yellow copper with crystal elements.No longer availableDim. h 28.5 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#697Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Met gegraveerd motief.
A coffee and tea set in silver-plated metal. Includes coffee and tea pot, creamer and sugar bowl, and tray. Decorated with engraved motif.No longer availableDim. H: 11-24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
A vintage desk lamp in black and chrome metal, adjustable.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#368Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
A solid wood polychrome Balinese Singha statue. With crack.No longer availableDim. h 35.5 cmEstimate: € 40 / 60