#633Maria Innocentia HummelEen lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 9 Hummel figurines, numbers 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438, and 260. Late 20th century pieces.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Willy JocquePeriod: 1900-1960“Stadsgezicht met bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Scheurtje in doek aanwezig.
"Cityscape with Bridge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Tear in the canvas present.No longer availableDim. 53 x 65,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579“Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.
"Maria with Child". An icon on wooden panel.No longer availableDim. 37 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#395Twee kegelvormige karaffen en een taartschotel op voet van kleurloos glas.
Two conical decanters and a cake stand on a foot in colorless glass.No longer availableDim. H: 16, 32 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#414Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
"Antverpia". A lithograph on paper. Signed and dated '51 at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#139Henry RulPeriod: 1862 - 1942“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
"Spring". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed Henry Rul and dated '37.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300