#638Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
An outdoor wall lantern in wrought iron and glass.No longer availableDim. h 75 x l 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652Een beeld van een paard in leder, met zadel.
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#111Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
Plate with reliquaries of various saints. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180