#305Een lot van 3 vintage messing schilderijlampen, waarvan 1 groter formaat.
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#465Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#391Een Japans porseleinen Imari vaas met vissenkoppen als handvaten, meerkleurig met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Imari vase with fish head handles, multi-colored with bird and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51,5 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#280Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 400 / 600 -
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120