#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#334J. VeillesseEen uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.No longer availableDim. H.19 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#50Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 kt yellow gold and silver Flemish cross with matching earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120