#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#418Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
A copper table lamp with a richly decorated copper base in Louis XVI style with fabric shade and fringes.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334J. VeillesseEen uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.No longer availableDim. H.19 x 40 cmEstimate: € 60 / 100