#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#435Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.No longer availableDim. H: 50cm & 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een houten design tafel in massief lichte eik.
#306Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.No longer availableDim. h 75 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Alphonse Mora“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
"Winter village view at the pond". A painting, oil on canvas, signed by Alphonse Mora.No longer availableDim. 87.5 x 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#459“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.
"Abstract composition". A painting, oil on panel. Monogram FB at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten marquise slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. Tweevoudig te dragen.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds and marquise-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct. Can be worn in two ways.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#467LegoEen lot vintage lego in originele doos. Bestaande uit 617-1 doos ongeopend. Doos geopend 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.
A lot of vintage Lego in original boxes. Consisting of 617-1 unopened box. Opened boxes for 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315C. DevreesEen bronzen plaquette met opschrift L’aleule en gesigneerd C. Devrees.
A bronze plaque with the inscription L’aleule and signed C. Devrees.No longer availableDim. 26 x 30 cmEstimate: € 60 / 80