#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298Een vernikkeld koperen ‘yachting’ lampje, ca. 1900.
A nickel-plated copper 'yachting' lamp, circa 1900.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Nicolas Johannes RoosenboomPeriod: 1805 - 1880“Landschap met berg”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd N.J. Roosenboom.
#571Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
A small marble and zamak clock. Decorated with birds on a branch.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40 / 60