#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#446Een houten vintage design bijzettafeltje op drie poten met rond blad.
A wooden vintage design side table with three legs and a round top.No longer availableDim. 61 x Ø 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278Een lot van drie theaterdoekgewichten in barokke stijl.
A lot of three baroque-style theater curtain weights.No longer availableDim. H: 21cm & 18.5cmEstimate: € 100 / 120 -
#116Miroslav Navratil ZNZPeriod: 1960-1970“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Ontwerp door Miroslav Navratil voor ZNZ, medio 1960. Slijtage aan de bekleding, te restaureren.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 300 / 500 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Child portrait of Mrs. Williame". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80