#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#357Een veelkleurige vaas met plooimotief van Murano glas.
A multicolored vase with pleated motif in Murano glass.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#409Georges Steel“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
"Cow at rest". A painting, oil on panel, signed Georges Steel and dated.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150