#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
A lot of 2 cartridge cases marked Karlsruhe and dated 1902 and Aug 1918.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#599F.H. Hilverdink“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60