#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#308Michel CaugantEen lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
A lot of 6 vintage earthenware duck terrines.No longer availableDim. 15,5 x 21 cm - 14 x 27 cmEstimate: € 160 / 220 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#237Een polychroom houten ‘Schommeleend’ in Indonesische stijl.
A polychrome wooden 'Swinging Duck' in Indonesian style.No longer availableDim. 58 x 73 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#666Val Saint LambertEen lot van 24 kristallen glazen op voet. Onderaan gemerkt VSL.
#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687Een Balinees houten beeld van een vrouw met florale hoofdtooi.
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
A standing clock, Kieninger Germany, in solid oak case with sculpted elements.No longer availableDim. h 251 cmEstimate: € 100 / 150