#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#458Paul Linke“Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.
"Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."No longer availableDim. 42 & 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#197Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1100 / 1300