#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#516Mario Bellini Cassina, Italia“401 Break”. Een lot van 4 zwart lederen vintage Mid-Century design fauteuils. Ontwerp door Mario Bellini voor Cassina.
"401 Break". A lot of 4 black leather vintage Mid-Century design armchairs. Designed by Mario Bellini for Cassina.No longer availableDim. 84 x 51 x 56 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#381Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
A vintage desk lamp in black and chrome metal, adjustable.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80