#557Een houten design tafel in massief lichte eik.
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central cognac-colored emerald cut SI2 diamond of 0.72 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450