#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#368Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
A solid wood polychrome Balinese Singha statue. With crack.No longer availableDim. h 35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28J. SmeestersEen beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.
A terracotta statue of a mother with child, signed by J. Smeesters and dated '44.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428“Garrulus Glandarius”. Een opgezette Vlaamse Gaai gezeten op een tak. Taxidermie.
"Garrulus Glandarius". A mounted Eurasian Jay perched on a branch. Taxidermy.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Een beeld van een paard in leder, met zadel.
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240