#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 34 & ... & 17 x 12,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#68Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts in baroque style. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#200Ebel Swiss madeEen Stainless steel herenhorloge. Sportwave. Genummerd.
A stainless steel men's watch. Sportwave. Numbered.No longer availableEstimate: € 1200 / 1400 -
#10Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 300 / 400