#502Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Zeilschepen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Sailboats". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#364Lieve Gryson“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Danse Macabre". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#446Een houten vintage design bijzettafeltje op drie poten met rond blad.
A wooden vintage design side table with three legs and a round top.No longer availableDim. 61 x Ø 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600