#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#379Matabei Iwasa“Men and women dancing together, en playing together”. Japanse houtsneden naar Matabei Iwasa.
"Men and women dancing together, and playing together." Japanese woodcuts by Matabei Iwasa.No longer availableDim. 27 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#24P. Smolders“Mijmerend meisje”. Een tekening, pastel op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Contemplating girl." A drawing, pastel on paper, signed P. Smolders.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#316Een art-deco bijzettafeltje van eik en koper, Hollands werk.
An Art Deco side table in oak and copper, Dutch work.No longer availableDim. h 69 x Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een massief houten bijzettafeltje met een rond geslepen glazen blad.
A solid wood side table with a round cut glass top.No longer availableDim. h 56 x Ø 63 cmEstimate: € 30 / 40