#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#628Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.No longer availableDim. h 36 en h 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Met gegraveerd motief.
A coffee and tea set in silver-plated metal. Includes coffee and tea pot, creamer and sugar bowl, and tray. Decorated with engraved motif.No longer availableDim. H: 11-24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#434Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Een man met een pet”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"A man with a cap". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 44,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125