#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
An African wooden sculpted Bwa mask with geometric decoration.No longer availableDim. 170 cmEstimate: € 150 / 250 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131“St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.
"St. John and Mary." A lot of 2 wood-carved sculptures. Origin from antique dealer Vanherck.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 300 / 400 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#608Kuifje HergéPeriod: 1956 & 1960“L’Affaire Tournesol”, “Le Sceptre d’Ottokar” & “”Coke en stock”. Les aventures de TinTin. Een lot van 3 Kuifje strips, hardcover, 1956 & 1960. Slijtage aanwezig.
"The Calculus Affair", "King Ottokar's Sceptre" & "The Red Sea Sharks". The adventures of Tintin. A lot of 3 Tintin comics, hardcover, 1956 & 1960. Wear present.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200