#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
#208Een geelkoperen scheepsbarometer met wandbevestiging, Gemerkt jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.
#441Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.
Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine. -
#384Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#391‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
"Abstract wooden figures with metal. Sculpture." -
#581MuranoDrie beeldjes van Murano glaswerk. Een vis, een vogel en een clown.
Three figurines of Murano glassware. A fish, a bird, and a clown.