#253Val Saint LambertEen licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard. -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#218Een oude arduinen wastafel.
An old marble washbasin. -
#53Christofle FranceEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.
#586Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.
A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting. -
#405Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.
A silk carpet with a design of plants and flowers. -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles. -
#20Een zilveren ketting met hanger bezet met een labo diamant van +- 1,10 ct.
#42‘Stilleven met bloemenhoed’, olieverf op paneel. Getekend F. Smeers.
'Still life with flower hat', oil on panel. Signed F. Smeers. -
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -