#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#83Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.
A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.No longer availableDim. h 65 cm x Ø 42 cmEstimate: € 120 / 150 -
#649W. GERMANYEen lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#29R. Mario“Stal met geit en kippen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View of a stable with a goat and chickens". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80