#481Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
A lot of cloisonné bronze, consisting of a Foo dog with goddess, a large incense burner, and 2 vases with figurative and floral decoration. All marked at the bottom.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#258PentaxEen lot vintage fotografisch materieel met onder meer een Asahi Pentax ES en een Ashahi Pentax Spotmatic, diverse lensen, documentatie en varia.
A lot of vintage photographic equipment including an Asahi Pentax ES and an Ashahi Pentax Spotmatic, various lenses, documentation, and miscellaneous items.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Swarovski OptikEen vintage veldkijker, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 met originele verpakking en garantiebewijs. Aangekocht in 1985.
A vintage field binoculars, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 with original packaging and warranty certificate. Purchased in 1985.No longer availableDim. l 32.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600