#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#275Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.
A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.No longer availableDim. 48 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60