#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800 -
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#426Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40