#556Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500 -
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60