#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#412“Polderzicht met molen”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#694Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677Val Saint LambertEen vintage kristallen lampvoet, roze in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan ‘Val St Lambert’.
#235Verigord Verrerie LaekenEen lot meerkleurig Art Deco polychroom porselein met vergulde details, gemerkt Laeken en Verigord. Bestaande uit een vide poche en 2 schenkkannetjes.
#633Maria Innocentia HummelEen lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 9 Hummel figurines, numbers 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438, and 260. Late 20th century pieces.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of 2 19th century carved solid oak panels, Hermes and Aphrodite.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 220 / 280