#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#419Jacques De ChastelluxPeriod: 1894-1957“Espagne, Ondarroa”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en getiteld.
"Spain, Ondarroa". A painting, mixed media on paper. Signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#690Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 290 x 193 cmEstimate: € 180 / 240 -
#268Boch La LouvièreEen witte aardewerken voetbad of jardinière met 2 handvaten. Onderaan gemerkt.
A white earthenware footbath or jardinière with 2 handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20 x 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.No longer availableDim. 42 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#465Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220