Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
Dim. 3,08 g
SKU: 2506240430.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #459

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.

    "Abstract composition". A painting, oil on panel. Monogram FB at the bottom.
    No longer available
    Dim. 77 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30
    Baume & Mercier Genève

    Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.

    A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #78

    Parelmoeren hoogreliëf met religieuze scènes.

    Mother-of-pearl high relief with religious scenes.
    No longer available
    Dim. Ø: 16.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    August Ters
    Period: 1870 - 1928

    “Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.

    "Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.
    No longer available
    Dim. 109 x 128 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #22

    Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.

    An 18th-century Russian travel icon in copper.
    No longer available
    Dim. 7 x 6 cm (gevouwen)
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.

    A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.
    No longer available
    Dim. 15 x 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346

    Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

    A side table in Breton style with caning and a round glass top.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #584
    Maria Aldernaght
    Period: 1902-1945

    “Berggezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Mountain view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 68,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #406

    Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.

    An old copper chandelier with a Putti and 2 milk glass flower-shaped candle holders.
    No longer available
    Dim. h 28 cm zonder ketting
    Estimate: € 40 / 60
  • #28
    J. Smeesters

    Een beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.

    A terracotta statue of a mother with child, signed by J. Smeesters and dated '44.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.

    A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More