#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#354Vermuyten“Foo-Dogs Stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Foo-Dogs Still Life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#395Twee kegelvormige karaffen en een taartschotel op voet van kleurloos glas.
Two conical decanters and a cake stand on a foot in colorless glass.No longer availableDim. H: 16, 32 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#380Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two old-cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 380 / 450