#154“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
“Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 600 / 800 -
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70 -
#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#633Maria Innocentia HummelEen lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 9 Hummel figurines, numbers 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438, and 260. Late 20th century pieces.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#485Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#562Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#409Georges Steel“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
"Cow at rest". A painting, oil on panel, signed Georges Steel and dated.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 60 / 80