#359Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
A Tibetan Srang banknote, 25 Srang, thought to be from around 1947.No longer availableDim. 11 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
A partly gilded copper table lamp on three lion paw feet.No longer availableDim. h 67 x 43 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#91Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.No longer availableDim. 40,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 200