Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
Dim. 3,08 g
SKU: 2506240430.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #642

    Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.

    A round butler's mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53
    Endre Szasz Hollohaza Hungary

    Een vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.

    A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Calvin W. Burnett

    “Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized, seated nudes." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373
    Unterweissbach

    Een lot van zeven beeldjes in biscuit, vijf stuks Unter Weiss Bach waarvan drie koppeltjes in romantische sfeer en een musicerende set van een meisje en een jongen. Toegevoegd een jongen en een meisje van Arbizzani.

    A lot of seven biscuit figurines, including five Unter Weiss Bach pieces: three couples in a romantic setting and a musical set of a girl and a boy. Also included are a boy and a girl by Arbizzani.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 23 x d 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #276

    Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.

    A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers.
    No longer available
    Dim. 72 x 107 x 310 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen

    A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #243
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #322

    “Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.

    "Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #225

    “Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.

    "Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #682

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More