#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#346Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.No longer availableDim. 72 x 42 x 26cmEstimate: € 20 / 40 -
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#201Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80