#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175 -
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#502Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘66.
"Sitting Nude". A painting, oil on board. Signed and dated '66 at the bottom.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#278Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700 -
#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
A lot of 5 pieces of silver, consisting of 2 gravy boats with spoons and a small bowl. Various hallmarks.No longer availableDim. 800% - 210gEstimate: € 50 / 60