#400Een lot van 7 zilveren armbanden in diverse uitvoeringen. Gemerkt.
A lot of 7 silver bracelets in various designs. Hallmarked.No longer availableDim. 800 - 835‰ 97,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#53Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#234“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#547BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#496KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#379Sergio Zaffanello‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
A Chinese cloisonné egg with raised floral decoration. On a wooden base.No longer availableDim. 29 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120