#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#208Leonhard ValkPeriod: 1675-1755“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
"Novus Globus Terrestris. Published and edited by Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami". A miniature globe, with engraved and colored buildings. It comes in a leather case, decorated on the inside with an engraved and colored zodiac. Attribution dated 1975 by J. Van Beylen, National Maritime Museum Antwerp. Small damages and wear.No longer availableDim. Ø 8 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100 -
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#260Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
"Piper" (1978). A patinated bronze sculpture of a woman playing the flute. Mounted on a black marble pedestal with accompanying box. Numbered 13/90.No longer availableDim. 76cmEstimate: € 2000 / 3000