#658Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#373Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#260Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
'Farm view', a painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 100 / 150