#358Lladro‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
"Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#110Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 295 x 420cmEstimate: € 200 / 300