#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
"Portrait". A painting, oil on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 11cmEstimate: € 100 / 200 -
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160 / 180