#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300 -
#27Een rood koperen altaarbel met drie belletjes.
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75