#249Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#541George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
"AEOL" An American Harp Zither. A wooden string instrument, marked inside with label; A.Eichler Company. Mid-1900s to 1925.No longer availableDim. 52 x 35,5cmEstimate: € 250 / 350