#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#293Lladro‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
"The snowman", a Lladro figurine, model number 5713 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
A crystal vase, green and colorless, signed Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.No longer availableDim. h 24 x Ø 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#269Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#677T. Moretto“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
"The conductor." An amusing biscuit porcelain figurine. Signed.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
Six sake cups of blue and white porcelain with gilt accents.No longer availableEstimate: € 30 / 40