#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#257Een wassen hoofd van een kind op houten sokkel, achteraan gemerkt Bacchus, SV-4, made in France.
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#672Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.
A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.No longer availableDim. 40 x 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#12“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
"Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold pendant set with a pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 300 / 400