#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#649Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#530Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Beguinage." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120