#103RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#625Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 198 x 127cmEstimate: € 40 / 60 -
#368MuranoEen set van 2 vintage Murano glaspasta vaasjes, kleurloos en groen in de massa, elk met 6 ‘vingers’.
A set of 2 vintage Murano glass paste vases, colorless and green in the mass, each with 6 'fingers'.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50