#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
#12“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
"Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
A lot of 7 cast Val Saint-Lambert in cut crystal, marked. Includes 4 champagne glasses.No longer availableEstimate: € 35 / 45