#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#687Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top.No longer availableDim. h 14.5 x Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#673Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
A jardinière in Delftware, marked ‘Pottery factory 't Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Floral decoration.No longer availableDim. h 36 x 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
#163Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.No longer availableDim. 123 x 215 x 86 cmEstimate: € 600 / 800 -
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
A set of 12 colorful vintage hand-blown glasses on slender stems. A air bubble blown into the base.No longer availableDim. h 11 x Ø 9 cmEstimate: € 40 / 60