#486AmpersandEen grote vierkante salontafel op metalen frame en glazen blad.
A large square coffee table with metal frame and glass top.No longer availableDim. 40 x 150 x 150 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41,5 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#383Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A set of 3 Satsuma porcelain vases, including 1 covered vase. All adorned with figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 30-32 cmEstimate: € 60 / 90 -
#381Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
A set of two Chinese porcelain lidded vases, famille-rose, decorated with flora and fauna. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#80Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 g m: 54.Estimate: € 500 / 600 -
#22Een porseleinen sierbord met romantisch figuratief decor en vermelding “R. Charlotte”, vergulde rand en ornament. Verso gemerkt.
A porcelain decorative plate with romantic figurative decor and inscription "R. Charlotte", gilt edge and ornament. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met een grijze parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with grey pearls and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 5,93 g P: 1 cmEstimate: € 700 / 800