#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of +- 0.50 ct and two sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 4,90 g m: 52.Estimate: € 800 / 1000 -
A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.No longer availableDim. 27 x 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
#613“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698BuragoVier antieke sportwagens. Drie Mercedes, één Bugatti. Schaal 1/18.
Four antique sports cars. Three Mercedes, one Bugatti. Scale 1/18.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 40 / 60