#301Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#223Jef Lambeaux“Damesbuste”. Een bronsgepatineerd beeld in plaaster, getekend Jef Lambeaux.
"Female bust." A bronze-patinated plaster sculpture, signed by Jef Lambeaux.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#674Een set van 2 grote koperen lampenvoeten in de vorm van kandelaars.
A set of 2 large copper lamp bases in the shape of candlesticks.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 66,5 x 87,5cmEstimate: € 150 / 250