#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200 -
#346Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.No longer availableDim. 113 x 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#161SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200