Similar lots by type
-
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#330Een 18 kt geelgouden ketting.
An 18 kt yellow gold necklace. -
#293Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.
Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front. -
#470Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.
An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones. -
#310Een hanger en een ring bezet met half edelstenen en een paar oorbellen bezet met barnsteen van zilver.
A pendant and a ring set with semi-precious stones, and a pair of earrings set with silver amber. -
#460Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl. -
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#320Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.
Other lots in this auction
-
#249Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.
A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960. -
#253Val Saint LambertEen licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#240Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 3,13 ct. FVVS.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with round brilliant-cut diamonds totaling 3.13 ct. FVVS. -
#236Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered. -
#38Hermes“Hermes 3000”, de Rolls Royce onder de schrijfmachines, met 33 cm wagen, originele reclame, handleiding, aankoopbewijs en koffer uit 1976.
"Hermes 3000", the Rolls Royce among typewriters, with 33 cm carriage, original advertisement, manual, purchase receipt, and case from 1976. -
#107Twee polychrome bronzen varkentjes aan de feestdis.
Two polychrome bronze piglets at the feast. -
#43Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.
A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#307Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.
'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.


