#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#83
#240
#32
Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Minerva, slangen en griffioenen.
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.