Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,32 ct. en briljanten en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,35 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.32 ct. and brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of 0.35 ct.
Dim. 3,83 g
SKU: 2701260450.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 1000 / 1200
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #53
    Christofle France

    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 100
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #388

    Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.

    A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #71
    Christofle France

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #89

    Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.

    A mirror with a brass frame in Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    Place a bid ›
    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een bronzen scheepsbel.

    A bronze ship's bell.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 20, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373
    Catherine Dossogne

    "Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #92
    Victor Creten
    Period: 1878 - 1966

    “De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.

    "The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #217

    Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.

    A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 31 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #90

    Een zilveren broche met de achterkant van 14 kt geelgoud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A silver brooch with a 14k yellow gold back set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 10,43 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #393

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.