Other lots in this auction
-
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#443Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.
A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.Place a bid ›Estimate: € 250 / 350 -
#123Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif. -
#97Sabino, France‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris. -
#25Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, de kleinste in Booms glas, eerste helft 20ste eeuw.
Two vases made of hyalith glass with a floral decoration, the smallest is Booms, first half of the 20th century. -
#420Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een ruwe industriele diamant van +- 3,20 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with a rough industrial diamond of approximately 3.20 ct. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back. -
#441Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.
Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine. -
#292Henri RamaekerPeriod: 1887-1957‘Dorpszicht’, een monochrome ets in kubistische stijl. Getekend Ramah.
‘Village view’, a monochrome etching in Cubist style. Signed Ramah. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base.


